Utečte rodině, myčce i pračce a pojeďte se mnou cvičit

Už víte, co budete dělat poslední víkend v květnu? Jestli hned z fleku ze sebe nesypete, že máte naplánováno sázet jahody na tom záhoně v rohu pod švestkou nebo se zrušit na svatbě nejlepší kamarádky, mám pro vás pozvánku: pojeďte se mnou cvičit!

http://www.cklenka.cz/sportovni-vikend/17132605/

Teď můžu široce popisovat voňavé, čisťoučké postele v hotelu (v kterých nejsou drobky, psí chlupy, kostičky lega ani zapomenuté ponožky), delikátní jídlo v restauraci, saunu…ale to si nastudujte sami. Já jdu k věci: víte proč doporučuju utéct z domova a poflakovat se celý víkend v bezpečné vzdálenosti od své milované rodiny, když se chcete doopravdy zrelaxovat sakumprásk od hlavy až k patě?

Zkusili jste si někdy sami odpočinout doma?

No – a? Já tipuju, že to moc neklaplo. A jsou na to i studie.

Víte, co je podle psychologů největším stresorem z následujících situací?

Schválně hádejte:

a) návštěva zubaře

b) neplánovaná návštěva

c) neplánované volno (v řádu hodin) v domácím prostředím

Ale jdi, ty brepto! Vážně céčko?

Je to tak, přísahám. Divný, co? Ale ne zas tak. Vzpomínám, jak jsem před nedávnem „osiřela“ sama doma. Rodina si udělala vlastní program. Blaho, nebeská úleva, štěstí? Ani ne. Ty cca 3h pobíhám po domě jak ratlík: mám rychle uklidit a pak si dát voraz? Naopak? Výsledkem je neurotické těkání mezi x činnostma, z nichž ani jednu neudělám pořádně. A nakonec skončím u výčitek, že jsem zas nestihla nic a ani si neodpočinula.

To jsme my, ženský s dětma. Je sakra těžký relaxovat doma, protože domov, je pro nás kancelář, fabrika, firma…prostě pracovní prostředí (jo, milované, jasně). Vzhledem k gendrovému pojetí domácích prací u nás je tohle prokletí skoro stoprocentně doménou žen.

Jinými slovy, muže nevyžehlené košile nestresují. (Vážně ne. I když jsou jejich a vyžehlené už došly.)

A protože mám jisté podezření, že jste taky žena (protože jste tady u mě), připojte se! (Nebojte se „slepičince“. Můžete jet jen s kamarádkou a nikdo vás nebude nutit pokvokávat s ostatními.  Bojíte se jet sama?Slibuju, že je to to nejlepší, co můžete udělat! Pokoj, postel, záchod a koupelna jen pro vás. A když budete mít večer chuť zajít na drink do baru, my se vás ujmeme. Nekoušeme, nevyptáváme se na rodinné poměry ani nepočítáme skleničky na vašem účtu! )

Jo..to by šlo!

Tak fajn. A přihlaste se rychle, zbývá posledních pár míst!

http://www.cklenka.cz/objednavka/17132605/?

Těším se na vás!

 

 

 

.

Marie Korseltová
Miluju pohyb. Učím ženy, jak se k němu dokopat, udělat z něj přirozenou a příjemnou součást svých běžných dnů a cítit se díky tomu skvěle! Můj příběh najdete tady.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *