Sklenice důvodů, proč pít zelený ječmen

Stékají vám kapičky potu v tomhle vedru mezi lopatkama až…bůhvíkam?

Nenadávejte, je léto, horko k tomu patří a já mám pro vás skvělý tip, jak se ochladit ZEVNITŘ.

Dejte si nápoj ze zeleného ječmene!

Počkat, to je ta odporně vyhlížející tekutina připomínající rozmixovaný (špatně rozmixovaný) žabinec??

Ano:)

Řeknu vám, proč užívám zelené potraviny já. Klidně to přeskočte, já se neurazím.

Nikdy jsem žádné potravinové doplňky neužívala ani nepropagovala. Hlavně proto, že z principu nesnážím užívání čehokoliv. S ječmenem jsem se rozhodla udělat výjimku z nouze. Prostě když už nevíte kudy kam, zkusíte kde co..a zafungovalo to!!

Ještě před rokem jsem trpěla na záněty dutin. Dostala jsem se do fáze, kdy mě „chytly“ snad každý měsíc. Antibiotika jsem měla předepsané až třikrát za půl roku. Na chvíli to pomohlo, ale za chvíli se „dutiny“ vrátily. Plus všechny další neduhy způsobené ATB. (Totálně rozhašené zažívání, špatná pleť, psychika ve studni…)

Zkus ječmen a chlorelu“, řekla mi jednou kamarádka. „Mohlo by ti to pomoct.“

Zkusila bych snad i žvýkat kameny, kdyby mi někdo řekl, že to pomůže. Nápoj z ječmene na mě nepůsobil o moc přitažlivěji. Brrrr…

Šla jsem do toho. Ze začátku mi „žabinec“ fakt nechutnal. Ale už po týdnu pití, jsem se začala cítit líp. Měla jsem víc energie a ječmen v kombinaci s chlorelou mi začal postupně víc a víc chutnat.

Teď je to přesně rok, co ječmen užívám a zánět dutin jsem od té doby neměla ani jednou.

A navíc…

– zažívání se upravilo

– mám pevnější nehty, vlasy, čistší pleť

– přirozeně jsem omezila kávu ( ječmen vás „nakopne“ taky)

– nejsem unavená hned po ránu

a spoustu dalších bonusů.

Zelený ječmen mi pořád připomíná rozmixovaný žabinec, ale kupodivu mi začal moc chutnat. Dělám si ho několikrát za den místo všech umělých carnitin drinků, kterými jsem se prolévala dřív. (Prý je to zásodotvorným působením ječmene.

Když ho ochutnáte poprvé, je to pro naše překyselená těla moc velký šok. Čím déle ječmen užíváte, tím se PH vašeho těla vyrovnává a vy přijdete ječmeni na chuť…)

Ječmen s čistým svědomím doporučuju. Je to čistě přírodní produkt plný živin, který účinně řeší řadu různorodých zdravotních problémů bez vedlejších účinků.

Máte pocit, že by to vám nebo někomu z vašich blízkých mohlo pomoct?

Tak zůstaňte sedět a nežeňte se do drogerie pro balení ječmene! Většina volně dostupných produktů se zeleným ječmenem vám moc nepomůže. Jsou sušené nešetrnou cestou a tím ztrácí živiny. Navíc jsou chuťově opravdu hnusné:). Já jsem zakotvila u ječmene značky Green Ways. Ta dováží ječmen pěstovaný v Utahu na plochách bývalých jezer sopečného původu. Půda je bohatá na minerály a rostliny mají proto výjimečný obsah živin. Šťáva z rostlin je sušená na pouhých 31 stupňů, aby si zachovala vešekeré enzymy a minerály.

Výsledky užívání ječmene mě nadchnuly. Tohle bych chtěla dopřát i ostatním. Na začátku léta jsem se zaregistrovala a od té doby mi pravidelně chodí balení ječmene až domů. Mám ho dost i pro vás!

Napište mi, ráda vám ječmen dodám.

Zajímá vás víc informací? Tak to pište tím spíš:)

Marie Korseltová
Miluju pohyb. Učím ženy, jak se k němu dokopat, udělat z něj přirozenou a příjemnou součást svých běžných dnů a cítit se díky tomu skvěle! Můj příběh najdete tady.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.