Pojď běhat! Od května otvíráme nový běžecký kurz v Halaba cafe

Víc výmluv nevymyslíš. Dítě ti pohlídáme, dostaneš se k nám tramvají, autobusem i autem a kafe máme taky. Takže se přihlaš a můžeš konečně začít s běháním!

 

Je kurz pro mě?

Jsi žena? Chceš s během začít, nebo máš už nějaké zkušenosti, ale nejsi si jistá technikou a shází ti čas a motivace běhat pravidelně? A co taky s děckem, žejo. Tak přesně pro tebe je kurz ušittý.  Lekci zvládneš, běh budeme prokládat cvičením a strečinkem, takže bez obav. Platí se každá lekce zvlášť, takže kdyby ti kurz nevyhovoval, můžeš příště jen na kafe:)

 

Mohu vzít i malé miminko?

Nemáme stanovenou věkovou hranici pro děti. Záleží na tobě a dítěti. Můžeš nechat chůvičce svoje číslo a domluvit se, že kdyby se tvůj potomek dožadoval mámy delší dobu, zavolá ti. Běhat budeme kousek od kavárny, takže není problém během pár minut tam dorazit.

Kdo bude děti hlídat?

Na hlídání se střídají naše osvědčené chůvičky, které s hlídáním v Halabala cafe mají zkušenosti. Při hezkém počasí jsou děti venku na zahrádce kavárny, kde mají k dispozici pískoviště a prolejzačky.

A když bude pršet?

Nezmoknem! Lekce neodpadá, budeme místo běhání venku cvičit v sálku vedle kavárny.

Co s sebou?

Boty a oblečení na běhání. Svačinku a pití pro dítě. Svačinku a pití pro sebe. Peníze na lekci a na kafe. Převléknout se můžeme před začátkem lekce v kavárně.

Kolik to bude stát?

Jedna lekce stojí 180 Kč včetně hlídání. Cena je stejná i pro bezdětné.

To beru! Tak kdy a kde tedy?

Kvůli svátkům na začátku května začínáme 15.5.  Sraz v 10:00 v kavárně Halabala cafe, Hládkov 3, 169 00.

 

Zajímá vás ještě cokoliv dalšího?

Pište a volejte: marie.korseltova@seznam.cz, 607022151

 

Těším se na vás!

Marie

 

 

Marie Korseltová
Miluju pohyb. Učím ženy, jak se k němu dokopat, udělat z něj přirozenou a příjemnou součást svých běžných dnů a cítit se díky tomu skvěle! Můj příběh najdete tady.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.